Kulinaria

powrót

Warsztaty

Uczymy się poprzez zabawę? Ależ tak, bo gotowanie to radosne, pasjonujące wydarzenie! Już pierwsze kroki w kuchni dają dużo radości, a kiedy przybywa nam wiedzy i doświadczenia, łapiemy prawdziwego bakcyla.

Mamy bardzo dużo pomysłów, czym Was zainteresować, czego nauczyć, jakich smaków dać spróbować. Musicie tylko śledzić nasz terminarz. Pojawią się tam niebywałe tematy, a też niesamowici prowadzący.

Degustacje

Wszystkiego trzeba spróbować! A najlepiej będzie, kiedy w krainę nowych smaków wprowadzi Was ktoś, kto wie o czym mówi. O serach zagrodowych oczywiście najlepiej Wam opowie Gieno Mientkiewicz, ale do naszych przyjaciół należą równie doświadczeni i przepełnieni wiedzą pasjonaci. Wypatrujcie dni, kiedy będą się dzielić swoją wiedzą. To dni, kiedy posmakujecie czegoś nowego.

Imprezy firmowe

Nic tak nie zbliża, jak wspólny stół. A kiedy na stole pojawiają się potrawy zrobione wespół, wspólnota wspina się na wyższy poziom. Ideą wspólnego gotowania jest serdeczne nastawienie, dzielenie się jedzeniem, odkrywanie wspólnych upodobań, czy podróżowanie poprzez gotowanie. Z chęcią zabierzemy Was w taką smakowitą podróż.

Premiery produktów

Jeśli chcesz się pokazać i zachwycić swoim produktem, to nie ma lepszego miejsca na taką okazję. Nasze 19te piętro to jak czerwony dywan w Cannes. Świetne zaplecze, odpowiedni sprzęt, cudowne widoki. Pragniesz sukcesu? Rezerwuj termin!

Trochę koloru?
Trochę koloru?